Repertuar

Repertuar ? …szeroki i nieprzebrany.

  • Znajdzie się™ w nim coś› dla grzybiarzy (Helena Majdaniec – Rudy rydz), coś› dla posiadaczy balkonu (Wanda i Banda – Nie będę Julią…) i coś› na rozruszanie górnych kończyn (Ottawan –  Hands up), ale i coś› na nogi (Czarno-Czarni – Nogi).
  • Jest tu i piosenka entomologiczna (Akcent – Pszczółka Maja) i drobiowa (kaczuchy). Momentami może się™ nawet zapienić i zabomblić‡ (Marlena Drozdowska i Marek Kondrat – Mydełko Fa). W dobie Internetu i e-maili znajdzie się™ również coś› dla listonoszy (Skaldowie – Medytacje wiejskiego listonosza), a dla wszystkich dział‚kowiczów i ogrodników – piosenka warzywna (Lady Pank – Marchewkowe pole).
  • Będzie coś› do śpiewania (np. Szła dzieweczka, Przybyli uł‚ani, Hej sokoł‚y), coś› na czarno (Ivan&Delfin – Jej czarne oczy) i na kolorowo (Maryla Rodowicz – Kolorowe jarmarki), cał‚usków też nie zabraknie (Paweł Kukiz i Piersi  – Cał‚uj mnie, Tarkan – Kiss Kiss).
  • A żeby się™ przypadkiem nie zasiedzieć‡, przejedziemy się™ i pocią…giem (Ryszard Rynkowski – Jedzie pocią…g z daleka),  i cią…gnikiem (Blenders – Ciągnik), a może nawet zdarzy się™ rejs statkiem (Krzysztof Krawczyk – Parostatek).
  • I zabrzmi jeszcze  wiele, wiele innych utworów. Wszystkich wymienić‡ nie sposób, ale wszystkimi rzą…dzi jedna podstawowa zasada – dobieram je zgodnie z reakcją… bawią…cych się™ osób tak, aby każdy znalazł‚ coś› dla siebie – niezależnie od wieku.
  • Mój repertuar zawiera przeboje od lat 50. i 60. do dziś – znane i lubiane melodie w oryginalnych wykonaniach. Znajdzie się™ tu porcja rock and rolla, nieco twista, solidna dawka popu, szczypta biesiady i garść‡ najnowszych hitów. Spełniam wszelkie muzyczne prośby organizatora!
2014 JamSession © All rights reserved.